Корзина:
Корзина пуста
Главная > Куклы Барби / Barbie, Mattel > Кукла Барби русалка Кольорове перевтілення Barbie Color Reveal mermaid

Кукла Барби русалка Кольорове перевтілення Barbie Color Reveal mermaid

Кукла Барби русалка Кольорове перевтілення Barbie Color Reveal mermaid
Новинка
Артикул: GVK12
В наличии
Производитель: Barbie, Mattel
  • Ляльки Barbie "Кольорове перевтілення" серії "Русалки" дарують неймовірні емоції при розпакуванні, адже в наборі є цілих 7 сюрпризів! Упаковка є частиною розваг - потягніть смужку, щоб зняти зовнішній шар і розкрити прозорий тубус.

    5 сюрпризів - це 5 загадкових пакетиків, які ви знайдете в упаковці. В одному з них - лялька-русалка з бірюзовим напиленням, але яка саме із 5 в колекції залишається загадкою. Вийміть усе з тубуса та наповніть його теплою водою. Занурте русалку у воду по шию та покрутіть її, доки бірюзове напилення не змиється і не проявиться справжній колір ліфа та хвостика. Кожна лялька-русалка має свій особливий колір очей, волосся, шкіри, ліфа та хвоста.

    В інших 4 пакетиках приховані аксесуари: м’який хвостовий плавець, гребінець, намисто та спонж. Сюрпризи продовжуються! Ще 2 - це гра з водою. Занурте спонж в холодну воду і використайте його для прояву макіяжу та візерунків на лиці, а потім протріть прядку, щоб змінити її колір. За допомогою теплої і холодної води діти можуть повторювати ці незабутні моменти знову і знову!

    Зберіть усю колекцію ляльок-русалок, щоб міксувати та поєднувати між собою аксесуари та розширювати можливості гри. Лялька не може стояти самостійно. Кольори та аксесуари можуть відрізнятися від зображених.

Добавить отзыв
Оцените товар:
Добавить отзыв